Vialattea Sestriere

Vialattea

Vialattea - Sestriere

Počet sjezdovekčerné: 41 bčervené: 97 rmodré: 70 bzelené: 7 gcelkem: 215 g
Nadmořská výška oblasti: 1359 - 2808 m
Počet kilometrů sjezdovek: 400 km b
Celkový počet lanovek a vleků: 64 Kabinková lanovka: 6 Sedačková lanovka: 35 Vleky: 23
SNOWPARK  7 x
BAZÉN    veřejný vnitřní i venkovní
KLUZIŠTĚ  ano
 

VIALATTEA se skládá ze 6 lyžařsky propojených oblastí Sestriere, Sansicario, Sauze d´Oulx, Cesana, Claviere , Pragelato a   francouzským lyžařským areálem Montgenevre. Evropský region  vyhlášený pro free ride a heliski.

 • 400 km sjezdových tratí (vše propojeno)
 • 4 x snowpark (Sestriere, Sansicario, Claviere, Sauze d´Oulx) včetně half pipe, boardercross
 • 7 x nová trať  „mille gobbe“ boule – neupravovaná (Sestriere, Sauze d´Oulx)
 • 66% sjezdovek pokrytých umělým zasněžováním
 • 2 x heliski, psí spřežení, skialpinismus
 • baby kluby, fun parky
 • 100 km běžecké trati
 • 4-bob v Cesane (olympijská trať)
 • snowtubing Pragelato
 • kategorie „bimbo“ děti narozené od 1.1.2010 a mladší
 • kategorie „junior „ děti narozené po 31.12.2007 a před 01.01.2010 t.j. (ročníky 2008 a 2009)
 • kategorie „senior over 75 “ dospělé osoby narozené před 31.12.1942
 • Webkamera

         Mapa Střediska

                     Lyžařská mapa: JPEG (228kB)

   
 
 
   

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...