Lyžování Alpy - Dolomity - Pyreneje lyžařské zájezdy zima 2019

Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu - odjezd Brno

kufr

Termín:21.05. (Čt) - 21.05. (Čt) 2020

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:902968

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 699 Kč

Ozdjezd a náststupní místa

8:00 - Brno, ulice Benešova, odjezdové místo pro Student Agency a Flixbus u hotelu Grand

Program zájezdu

Naši první zastávkou bude centrum Vídně – v klidu všedního dne si prohlédnete historické památky, budete moci navštívit muzea, či se věnovat nákupům.

Po příjezdu vám nabídneme procházku centrem s průvodcem: přes Hofburg půjdete okolo kaple ze 13. století ve Švýcarském traktu paláce, zastavíte se na Josefském náměstí v kostele sv. Augustina a pak projdete okolo stájí slavné Španělské jízdárny se světoznámými lipicány. Při troše štěstí koně uvidíte ve stáji nebo na nádvoří. Přes Michalské náměstí s významným palácem architekta Loose pak budete pokračovat k dómu sv. Štěpána a pěší zónou k Opeře, za kterou stojí všem dobře známý hotel Sacher s kavárnou. Procházka bude zakončena v lidové zahradě Hofburgu u výstavního centra moderního umění Albertiny.

Během volna je možnost návštěvy výstavy G. Klimta, Albertiny, interiéru Hofburgu, kapucínské hrobky atd. V 16:30 hodin se přesuneme metrem na zámek Schönbrunn. Budete moci navštívit zámecké zahrady, bludiště, glorietu nebo skleník s tropickými rostlinami.

Ve 20:30 hod. začíná jedinečný koncert Vídeňské filharmonie, kde obsadíme místa na stání zdarma. Čeká Vás nezapomenutelný zážitek – kombinace skvělé klasické hudby a prostoru nádherně nasvícených zámeckých zahrad.

Letní koncert vídeňských filharmoniků je jedním z nejvýznamnějších kulturních událostí roku ve Vídni, každý rok již od roku 2004 na něm hostují špičky mezi dirigenty i sólisty.

Více jak 140 000 posluchačů na místě a diváci více jak 70 televizních stanic budou svědky hudební a světelné show v pohádkových kulisách zámku a s výhledem na panorama Vídně.

Odjezd zpět do ČR bude po ukončení koncertu z terminálu před zámeckou bránou. Příjezd do Brna okolo 1. hodiny po půlnoci. Příjezd do Prahy bude okolo 5. hodiny ranní.

Ceny individuálního vstupného

Palácový komplex Hofburg:

  • stříbrná komora,
  • císařské apartmány a Sisi muzeum 14 €,

Císařská klenotnice: 12 €

Kapucínská hrobka: 7,50 €

Kunsthistorisches Museum: 15 € galerie

Albertina – muzeum moderního umění: 13 €

Schönbrunn:

  • Imperial tour (22 místností, cca 35 min) – dospělí: €14,20, děti 6-18 let: €10,50
  • Grand tour (40 místností, 60 min) – dospělí: €17,50, děti 6-18 let: €11,50

V rámci zámecké zahrady můžete navštívit:

  • Zahradu korunního prince 3,80 €,
  • Bludiště 5,50 €,
  • Oranžérii 3,80 €,
  • terasu na Glorietě 3,80 €,
  • muzeum kočárů 8 €,
  • Zoologickou zahradu 18,50 €

Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu - odjezd Brno

destinace: Rakousko, Vídeň

termín:21.05. (Čt) - 21.05. (Čt) 2020 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Vídeň s letním koncertem filharmoniků v Schönbrunnu - odjezd Brno
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...